Informacje
an image
SAM-ROL
Marek Stachowiak

STACJA KONTROLI OPRYSKIWACZY
Waldemar Wilk

Email:
biuro@sam-rol.pl

Tel: 43 822 23 82
Fax: 43 822 20 02


Sklep
Zduńska Wola:
Tel: 43 671 34 79

AGZAT Traktor Ogrodowy

[Rozmiar: 10718 bajtów]

System modułowy rolniczych, ogrodowych i komunalnych urządzeń technicznych, który zaspokoi różnorodne profesjonalne wymagania odbiorców dzięki wszechstronności, szerokiej skali możliwości oraz niezawodności jednostki napędowej i skrzyni biegów dołączonych do różnorodnych urządzeń jednozadaniowych.
Traktor dwukołowy AGZAT jest przeznaczony do kompleksowej uprawy roli, czyszczenia chodników i dróg oraz trawiastych terenów zielonych. Wyrób został skonstruowany jako system modułowy z możliwością rozszerzenia wyposażenia i wykorzystania go nie tylko w rolnictwie, ale także do transportu i manipulacji towarami w obszarach o utrudnionym dostępie.
Traktor dwukołowy AGZAT to urządzenie dużej mocy, wszechstronne sterowne przez idącego pieszo, napędzające narzędzia i wyposażenia przeznaczone do różnorodnych prac. W zależności od modelu urządzenie służy do kultywacji roli (spulchniania), orki, kośby, wyorywania bruzd i wielu innych prac gruntowych w małych gospodarstwach rolnych. Traktory te umożliwiają wykonywanie prawie wszystkich tych samych czynności co duży traktor czterokołowy, jedynie w nieco mniejszym zakresie, ale przy zdecydowanie mniejszych kosztach.
Promieniste koła średnicy 12” wyposażone w obciążenia niezbędne do orki; rozstaw kół wynosi standardowo 610 mm, ewentualnie 480 mm. Prędkości zadaje się przy pomocy dźwigni znajdującej się na skrzyni biegów; dźwignia jest wysunięta i łatwo dostępna. Podwozie wyposażono standardowo w duże 33kg obciążenia i w cztery sztuki mniejszych 5kg obciążeń, które gwarantują stabilizację i równowagę podczas pracy urządzenia. Dodatkowo można zakupić stojan służący jako zderzak zabezpieczający urządzenie po jego zatrzymaniu się.

Wyposażenie dodatkowe

[Rozmiar: 117966 bajtów]

System modułowy jednoosiowego traktora ogrodowego AGZAT, po podłączeniu dodatkowej skrzyni biegów i po wymianie mniejszych opon na większe, umożliwia dość łatwo i szybko przetransformować go w traktor ogrodowy AGZAT KOMUNAL, służący do celów komunalnych takich jak: zamiatanie, przycinanie, koszenie oraz frezowanie śniegu wraz z posypywaniem drogi.

[Rozmiar: 105755 bajtów]

Zasadniczymi właściwościami wyrobu są:

  • niezawodność - niska awaryjność i długa żywotność, okres gwarancyjny skrzyni biegów
           wynosi 3 lata!
  • wszechstronność - możliwość wyboru kilku typów silników oraz tylko jeden typ doskonałej
           skrzyni biegów gwarantuje wykorzystanie całego wyposażenia!
  • oszczędność - ceny wszystkich komponentów oraz części zamiennych dostępne dla
           ogółu użytkowników!

AGZAT to marka handlowa słowackiego producenta o wieloletniej tradycji. Wyjątkowy traktor ogrodowy dwukołowy System AGZAT jest produkowany od roku 1991. Od czasu skonstruowania pierwszego prototypu sprzedano ponad 100 tysięcy traktorów, mających za zadanie ułatwienie ludziom pracy w ogrodach, sadach, na polach i drogach.
Do dyspozycji są dwa silniki: czterosuwowy „Biggs and Stratton” o mocy 6,5KM oraz czterosuwowy „HONDA GCV 160” o mocy 5,5KM. Silniki wyposażono w regulowane elementy sterujące, które można nastawiać poziomo lub pionowo.
Skrzynia biegów zastosowana w urządzeniach AGZAT reprezentuje wysoki poziom światowy. Wszystkie jej elementy wykonano ze stalowych hartowanych kół zębatych, co gwarantuje długą żywotność i bezawaryjną eksploatację. Skrzynię biegów wyposażono w wałek wyjściowy do napędu wyposażenia z trzema biegami do przodu i jednym biegiem wstecznym. Wariantowo może być wykonana w wersji z mechanizmem różnicowym i zaworem.

Osoby zainteresowane kupnem proszone są o kontakt telefoniczny.